Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

“Büyük Kadın Buluşması” düzenlendi

“Büyük Kadın Buluşması” düzenlendi
05 Mayıs 2015 - 12:12

Ergene Belediyesi Ulaş Hizmet Binasında gerçekleşen etkinliğe Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ve eşi Ayten Yüksel, Belediye Başkan Yardımcısı Ayça Çevikelli, AKP Belediye Meclis Üyesi Gülsun Şengül, Ergene Kent Konseyi Başkanı Bora Küçükçetin, Kadın Meclis Başkanı Nihal İşbilen ve Yürütme Kurulu Üyeleri, CHP Ergene Kadın Kolları Başkanı Emine Turgut’un yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

AMACIMIZ BİRLİK VE BERABERLİK

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı gerçekleştiren yürütme kurulu üyelerinden Fatma Kurt, çok sayıda kadının bir arada olmasından dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, şöyle devam etti: ‘ Ergeneli kadınlarımızı çay etkinliği kapsamında bir arada getirdik. Amacımız birlik ve beraberlik anlayışımızı bu güzel etkinliklerde pekiştirerek kadınlarımızın ergenede ki gücünü hayata geçireceğimiz projelerle ve çalışmalarla temellerini oluşturmaktır. Ergene için kadınlarımızla omuz omuza vererek başarılı örnek projeler oluşturacağız. Bugün etkinliğimize katılarak destek veren tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum’ dedi.

RASİM YÜKSEL KONUŞTU

Türk toplumunda aile, ailenin içinde de kadının yeri ver önemi büyük olduğunu ifade ederek sözü alan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Sağlıklı ve huzurlu bir toplumun temel taşları olan varlıklarıyla hayatın her alanında fedakarlığı ve üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız yetiştirdikleri nesilleri geleceğimizin şekillenmesinde önemli rol oynamaktadır. Bu anlamda kadınlarımızın yer aldığı her alanda güç ve emek vardır. Kadınlarımızı önemsiyoruz ve önemsemeye de devam edeceğiz. Bunun vesilesiyle tüm kadınlarımızın şimdiden Anneler Gününü kutluyorum’ ifadelerine yer verdi.

Ergene Kent Konseyi Başkanı Bora Küçükçetin ve Kadın Meclis Başkanı Nihal İşbilen’in konuşmalarının ardından 14 Martta yapılan kadın meclisi genel kuruluna katılan temsilcilere yönelik Teşekkür Belgeleri takdim edildi.

Ergeneli kadınların müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiği etkinlik vatandaşların yoğun katılımıyla gün boyunca devam etti.

ergene-kadin-bulusmasi-gerceklesti

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli