Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Başkan Yüksel Ergene Sinoplular Derneğinin Etkinliğine Katıldı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel geçtiğimiz hafta sonu Ergene Sinoplular Derneğinin düzenlemiş olduğu birlik beraberlik ve dayanışma etkinliğine katıldı.

Başkan Yüksel Ergene Sinoplular Derneğinin Etkinliğine Katıldı
22 Temmuz 2019 - 13:09

Mesai saatlerinin dışında da her zaman vatandaşlar ile bir arada olan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel geçtiğimiz hafta sonu Ergene Sinoplular Derneğinin Ulaş çamlığında düzenlemiş olduğu birlik beraberlik ve dayanışma etkinliğine katılarak Sinoplu vatandaşlar ile buluştu.

Ergene Sinoplular Derneğinin bu birlikteliğini kutladığını ve bu güzel organizasyonların devamlılığının sağlanması dileklerinde bulunan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Farklı bölgelerden sevgi kenti Ergenemize gelen vatandaşlarımızla birlik ve beraberlik içinde mutlu bir şekilde yaşıyoruz. Bu işe gönül vermiş olan dernek başkanlarımıza ve dernek yöneticilerimize bu güzel etkinliklerde bizleri sizlerle buluşturdukları için teşekkür ederim. Birlik ve beraberliğimizin, dayanışmanın her zaman yanında olduk, yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Ergene Sinoplular Derneğinin düzenlemiş olduğu birlik beraberlik ve dayanışma etkinliğine Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in yanı sıra, CHP Ergene İlçe Başkanı Mustafa Ulusoy, Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Cebeci ve Ergene Belediye Meclis üyeleri Servet Yıldız ile Abdullah Yaman’da katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli