Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Başkan Yüksel Devam Eden Eğitim Hakkında Bilgiler Aldı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisinde ki çocukları ziyaret ederek devam eden eğitimler hakkında sorumlu müdür Elis Ulusoy’dan bilgiler aldı.

Başkan Yüksel Devam Eden Eğitim Hakkında Bilgiler Aldı
03 Ağustos 2019 - 10:00

Ergene Belediyesinin en büyük eğitim projelerinden biri olan Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisinde eğitime ara vermeden devam ediliyor. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel önce ki gün Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisini ziyaret ederek devam eden eğitimler hakkında sorumlu müdür Elis Ulusoy’dan bilgiler aldı. Gerçekleşen ziyarette Ergene Belediye Başkan Yardımcıları Ayça Albayraktar, Mehmet Cebeci ve Yüksel Baydarlı’da yer aldı.

Ergene’de bu güzel eğitim yuvasının sayılarını arttıracaklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza en iyi şartlarda en güzel eğitimi vermek ve Ergene’de çalışan annelerimize kolaylık sağlamak adına Ergene’de Çocuk Akademilerimizin sayılarını çoğaltacağız” dedi.

Başkan Yüksel, “Ergene’de çalışan annelerimizin çocuklarını gönül rahatlığı ile bırakabilecekleri Beren Bebek Çocuk Akademimiz 100 öğrenci kapasiteli olup, alanında uzman öğretmenlerimiz ile çocuklarımıza eğitim vermektedir.Yaz tatili olmasına rağmen Beren Bebek Çocuk Akademimizde eğitime ara vermeden devam ediyoruz. Böyle güzel bir hizmeti Ergene’mize kazandırdığımızdan dolayı mutlu ve gururluyum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli