Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Başkan Kadir Albayrak Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ağır tonajlı araçlar nedeni ile bozulmuş olan Balabanlı-Sarılar yolunda Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından başlatılan SSB Beton Asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Kadir Albayrak Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi
01 Ağustos 2019 - 16:27

Belli bir program dâhilinde il genelinde yol yapım çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Muratlı ilçesine bağlı Balabanlı Mahallesi ile Çorluilçesine bağlı Sarılar Mahallesi arasında kalan yolda, bu güzergâhtan yüksek tonajlı araçların geçtiği hususu da gözetilerek yüksek mukavemet özelliği olan SSB Beton Asfaltuygulaması gerçekleştiriliyor.

“Çalışmalarımızda Önemli Mesafeler Kat Ettik”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da ekiplerce sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi ve gelinen son durum hakkında görevli personelden bilgiler aldı. Çalışmaların sorunsuz bir şekilde ilerlediğini belirten Başkan Kadir Albayrak, “Görev süremizin birinci döneminde il genelinde kapsamlı bir altyapı çalışması yürüttük. Bu çalışmalarımız artık son aşamasında. Altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerimiz başta olmak üzere belirli bir program çerçevesinde yol yapım çalışmalarımıza devam ediyoruz. 11 ilçemizde de sürdürdüğümüz çalışmalarımızda önemli mesafeler kat ettik. Yol çalışmalarımızın tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli