Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

ACCO Brands Türkiye’nin yeni Genel Müdürü Onur Akçay oldu

Sektör lideri birçok markaya ev sahipliği yapan ACCO Brands, yeni genel müdürünü Onur Akçay olarak belirledi. Akçay, ACCO Brands’in Türkiye’deki tüm faaliyetlerinden sorumlu olacak.

ACCO Brands Türkiye’nin yeni Genel Müdürü Onur Akçay oldu
30 Temmuz 2019 - 21:29

Alman ofis ürünleri üreticisi Leitz®, dünyanın dört bir yanındaki kurumların 35 yıldır güvendiği öncü masaüstü ve mobil cihaz aksesuarı üreticisi Kensington®, dünya çapındaki müşterilerine evrak imha makinesi sağlayan Rexel® ve tüketicilerinin basılı içeriklerinin korumasını sağlayan laminasyon ürünleri sunan GBC® gibi markalara ev sahipliği yapan ACCO Brands Corporation’ın yeni Türkiye Genel Müdürü Onur Akçay oldu.

Temmuz 2018’de Satış Direktörü olarak ACCO Brands ailesine katılan Akçay, 1998’de Marmara Üniversitesi’nin İktisat Bölümü’nden mezun oldu. 1999-2000 yılları arasında İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Hisse Senetleri Piyasası’nda ve belirli aracı kurumlarda ‘broker’ olarak çalıştı. 2000-2010 yılları arasında profesyonel iş hayatına Mars Şirketinde Satış Müfettişi olarak devam etti ve sırasıyla Marmara Bölge Müdürlüğü, Ulusal Zincir Mağazalar Satış Müdürü ve Türkiye Saha Satış Müdürü olarak çalıştı. 2010-2014 yılları arasında Freudenberg VILEDA şirketinde Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan ülkelerinden Sorumlu Satış Direktörü olarak kariyerine devam etti. 2015 yılından Temmuz 2018’e kadar Riverside/Tropikal Pet şirketinde Satış ve Pazarlama Direktörü olarak çalıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli