Ergene Haber, Ergene Haberleri, Ergene Son Dakika

Ergene Başkanı Rasim Yüksel’e sürpriz ziyaret

Ergene Başkanı Rasim Yüksel’e sürpriz ziyaret
17 Aralık 2016 - 10:39

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyarete gelen Ahımehmet Mahalle Muhtarı Mehmet Ertaş ve mahalle sakinleri ile ilçede ki yapımları devam eden çalışmalar hakkında konuşuldu.

Devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi

Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergene ilçesinde devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi ayrıca açıklama sırasın da. ‘mutlu insanların yaşadığı Ergene’nin temellerini atmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Belirlediğimiz program dâhilinde ilçe genelinde her mahallemizde hizmetlerimizi hayata geçireceğiz. Vatandaş odaklı çalışmalarımızda siz vatandaşlarımızın talep ve şikâyetlerini dinlemeye kapım her zaman açıktır’ diye açıklamasın da bulundu.

Ayrıca ziyarette gelen Ahımehmet Mahallesi Muhtarı Mehmet Ertaş; ‘öncelikle mahallemizde gerçekleştirdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Mahallemizde yaptığınız ve yapacağınız yatırımlara ilişkin bilgi alışverişinde bulunmaya geldik. Bize gösterdiğiniz samimiyet ve ilgiye ayrıca teşekkür ederiz’ sözlerini ifade etti.

Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ahımehmet Mahalle Muhtarı Mehmet Ertaş ile birlikte gelen mahalle sakinlerine yaptıkları nezaketli ziyaretten dolayı teşekkür ettikten sonra hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Ergene Haber'de yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Ergene Haberfilozoffethiye balayı oteli