Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene’deki Derneklerin Piknik Etkinliklerine Katıldı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene Bulgaristan Göçmenleri Derneği ve Tokat Ergene Sulusaray Derneklerinin hafta sonu yapmış olduğu piknik etkinliklerine katıldı.

Ergene Haber
Ergene Haber
  • 02.07.2019
  • 30 kez okundu

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis üyeleri ve CHP Ergene İlçe Başkanı ile birlikte hafta sonu Ergene Bulgaristan Göçmenleri Derneği ve Tokat Ergene Sulusaray Derneklerinin yapmış olduğu piknik etkinliklerine katıldı.

Hafta sonu mesaisinde Ergene’de bulunan derneklerin piknik organizasyonlarına katılarak geçiren Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel,yöre derneklerinin birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesinin önemine vurgu yaparak, “Ergene ilçemizde ki derneklerin bu birlikteliklerini kutlarım ve bu etkinliklerin devamlılığını diliyorum. Farklı bölgelerden sevgi kenti Ergenemize gelen vatandaşlarımızla birlik ve beraberlik içinde mutlu bir şekilde yaşıyoruz. Bu işe gönül vermiş olan dernek başkanlarımıza ve dernek yöneticilerimize bu güzel etkinliklerde bizleri sizlerle buluşturdukları için teşekkür ederim. Birlik ve beraberliğimizin, dayanışmanın her zaman yanında olduk, yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
filozof öğretmenler sitesi yatak örtüsü