2.El Eşyaları bekleniyor

Keşan Belediyesi’nden yapılan açıklamada vatandaşların evlerinde kullanmadıkları eşya ve oyuncakların, 2.El Eşya Birimine teslim edilmesinin beklendiği belirtildi.

Ergene Haber
Ergene Haber
  • 28.06.2019
  • 39 kez okundu

Vatandaşların bu birime kullanmadıkları her türlü 2. el kıyafet, eşya ve oyuncak bağışında bulunabileceği hatırlatıldığı açıklamada 2. el kıyafetlere bazen başkalarının çok ihtiyaç duyabileceğini belirten birim yetkilileri, “Halkımızdan kullanmadığı kıyafetleri, ev eşyalarını Keşan Belediyesi’nin 2. El Eşya Birimi’ne getirmelerini bekliyoruz. Ayrıca vatandaşlarımız evlerinde bulunan oyuncakları da başka çocukları mutlu etmek adına birimimize bağışlayabilirler. Birimimizde bulunan ve bağışlanan tüm eşyalarımız yıkanıp, ütülenip aynı bir mağaza düzeninde ihtiyaç sahiplerini bekliyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız bu birimimizden ihtiyaçları oranında ücretsiz şekilde yararlanabiliyorlar.” dedi.

Yaz mevsiminde evlerden çıkan ihtiyaç fazlası eşyaların, gittiği yerde çok anlam ve önem kazanabileceğini kaydeden birim yetkilileri, “Birimimiz Eski İtfaiye Binası’nın yanındaki hizmet binamızın 1. katında yer alıyor. 2. El Eşya Birimi’ne kıyafet ve eşya bağışında bulunmak isteyenler diledikleri takdirde birime eşyaları bizzat getirebilecekleri gibi 714 11 85 /1262 numaralı telefona adres bilgilerini bırakıp eşyaları evlerinden de alınabiliyor.” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
filozof öğretmenler sitesi yatak örtüsü